About us

STRATEGIC COMMUNICATION

Modern communication requires precisely planned actions and their consequent realisation. Strategic thinking helps to manage budget responsibly and achieve business success. Coherent internal and external communication influences perception of a company and builds up business trust.

Contact us. We will plan strategic communication of a company or a dedicated event.

Inga Safader-Powroźnik

Inga Safader-Powroźnik

CEO, Doradca ds. Komunikacji Strategicznej

Właściciel firmy, strateg i wizjoner. Odkrywa nietypowe rozwiązania, których sam nie dostrzegasz. Pomaga w planowaniu działań i ich realizacji w czasie. Pracuje metodami coachingowymi i facylitacyjnymi z wykorzystaniem wiedzy z zakresu public relations, marketingu i budowania marek.

Anna Matusz-Gap

Anna Matusz-Gap

Kierownik Projektów PR

Idealistka w redagowaniu, korygowaniu błędów i dopinaniu szczegółów. Ma sokoli wzrok w wyłapywaniu błędów i niespójności w treściach, ale też w planach działań. Obecnie realizuje swoją nową rolę mamy - niebawem znów będzie z nami.

Sebastian Rusin

Sebastian Rusin

Grafik Komputerowy

Graficzne guru naszej firmy. Zamienia język kolejnych przedsięwzięć na język grafiki. Czyta między wierszami i przekłada wizje w rzeczywistość graficzną. Ogromne doświadczenie i tysiące niesamowitych projektów.

Newsletter

Signing in to our newsletter, will enable users to learn variety of possibilities of modern communication and to follow inspiring case studies based upon our business experience.

Our clients

Contact

ITS Communication
Litewska 8/34,
35-302 Rzeszów
NIP: 815-154-67-06

T: +48 503 740 076
E: biuro@its-com.pl